Nasze produkty

Nasze produkty

Pozostawiają na papierze trójwymiarowy odcisk matrycy, na której może znaleźć się logo i tekst. Odcisk pieczęci może mieć dowolny kształt. Można je używać do papieru o gramaturze od 80 do 400 g/m2. Dzięki wyjmowanej wkładce z matrycą i patrycą, do jednego urządzenia stemplującego można używać kilku stempli.

Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości koniecznie wypróbuj nasze suche stemple.

 

EM-5

Rozmiar stempla: 40mm
Zasięg: 45mm

Cena: 580 zł

EH-2

Rozmiar stempla: 50mm
Zasięg: 60mm

Cena: 750 zł

Typ Urząd

Rozmiar stempla: 45mm
Zasięg: dowolne miejsce na A4
Praska do suchych stempli przeznaczona do wyciskania pieczęci na wszelkich dokumentach. Posiada regulację siły nacisku do 1000 kg, zapewnia powtarzalność w wyznaczonych miejscach.

Cena: 1845 zł

Typ Goliat

Rozmiar stempla: 75mm
Praska do suchych stempli daje możliwość wyciśnięcia stempla na grubych papierach np. dyplomach uczelni, certyfikatach itp. Posiada regulację siły nacisku do 2000 kg., zapewnia powtarzalność w wyznaczonych miejscach.

Cena: 3500 zł

VIP

Rozmiar stempla: 40 mm
Praska do suchych stempli daje możliwość wyciśnięcia spersonalizowanego stempla na grubych papierach, kopertach, certyfikatach. Zapewnia powtarzalność w wyznaczonych miejscach. Dostępna w kolorach złotym srebrnym oraz czarnym.

Cena: 650 zł

Matryca i Patryca

Matryca i patryca to komplet odpowiadający za odciskanie pieczęci w papierze. Jedna z wypukłą, druga z wklęsłą grawerką pozwalają na odciskanie indywidualnych grafik na każdym rodzaju papieru.

Cena: 300 zł

Plomba samoprzylepna

Złota lub srebrna plomba samoprzylepna pozwalająca na zabezpieczanie dokumentów, kopert lub znakowanie unikatową naklejką z tłoczonym stemplem.

Cena: 0,95 zł/szt.

Chcesz zamówić któryś z naszych produktów?

 PRZEJDŹ DO formularza I ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE