O nas

O nas

Firma Laminex została założona w 1990 roku. Od tego czasu obdarzyła nas zaufaniem duża grupa klientów. Wśród nich urzędy państwowe, znane firmy polskie i zagraniczne. Od lat specjalizujemy się w grawerowaniu, wycinaniu oraz znakowaniu na różnych materiałach, zarówno powierzonych przez klientów, jak i materiałach z naszych sklepów internetowych.

Zrealizowaliśmy niezliczoną ilość zamówień suche stemple.  Klienci cienią nas przede wszystkim za szybka realizację zamówień. Dzięki doświadczeniu jesteśmy  wstanie na życzenie klienta, nanieść na  stempel dowolny wzór. 

O nas w liczbach

Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem. Bezpośrednio przekłada się to na jakość oferowanych przez nas usług, a co za tym idzie zadowolenie naszych klientów.

Zrealizowanych zamówień
0 +
W tym zadowolonych klientów
0 +

Pytania i odpowiedzi

Asortyment można zobaczyć na stronie internetowej naszego sklepu unikalnyprezent.pl, a także w naszym stacjonarnym sklepie na ul. Lindleya 14 w Warszawie.

Wszystkie zamówienia z naszego sklepu wysyłane są za pośrednictwem DHL. Po nadaniu przesyłki przesyłany jest numer listu przewozowego do śledzenia przesyłki w Internecie.

Oczywiście, istnieje taka możliwość. Zamówienie można odebrać osobiście w naszym sklepie na ul. Lindleya 14 lub w naszym biurze przy ul. Mochnackiego 9 w Warszawie.

Tak, każda zamówienie realizowane jest indywidualnie. Na każdej pieczątce oraz stemplu, umieszczana jest treść oraz logo przesłane przez klienta.

Tak, możesz u nas dokupić samą matryce i patryce do swojego suchego stempla.

Zamówienie można złożyć na stronie sklepu unikalnyprezent.pl lub za pośrednictwem formularza na  tej stronie.

Znajdź nas